Çaşır Turşusu

180.00

Çaşır Turşusu

Çaşır, Erzurum mutfağının en sevilen ve en tercih edilen bitkisel lezzetleri içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda çaşırın şifalı olduğu da bilinir. Yaz aylarında doğada kendiliğinden yetişen bu özel bitki, günümüzde harika turşusu ile bir adım öne çıkıyor. Adı ise çaşır turşusu olarak bilinmektedir.

Başka mevsimlere taşımak için özel olarak turşusu yapılan bu ürün, sofralara harika bir lezzet sunarken aynı zamanda sağlığı korumak açısından özel bir olanak tanımaktadır. Özel olarak imal edilmiş ve hazırlanmış çaşır turşusu sayesinde, artık bütün farklı mevsimlerde bu özel bitkiyi tüketmek mümkün.

Kategori bünyesinde taze ve lezzetli çaşır turşusunu elde edebilirsiniz. Tamamen yöresel olarak güvenilir ellerde üretilmiş olan bu turşu, Erzurum yöresinin tüm doğallığını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Çok uygun fiyatlarla bu lezzete sahip olabilir ve farklı zamanlarda tüketebilirsiniz. Özellikle sağlık için büyük öneme sahip olan doğal bitki, turşusu ile çok daha lezzetli bir tüketim olanağı vermektedir. Ailece sofraların vazgeçilmezi haline gelecek olan çeşit turşusunu, kategori üzerinden çok uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilirsiniz.

 

Stokta yok

Karşılaştır
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bir müşteri yorumu yazın

Şunun için ilk deneyim paylaşan ol “Çaşır Turşusu”

0

Yukarı

X