0
rün ekleme sayfası 1

Gıda Adresinde Ürün Ekleme Nasıl Yapılır?

Gıda Adresi’nde sizde kendi mağazanızı açtıysanız geriye bir tek mağazanıza ürün eklemek kalıyor. Bu yazımızda bunu nasıl yapacağınızı adım adım anlatıyoruz. Sizde adımları uygulayarak ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

Adım 1-

Öncelikle satıcı paneli üzerinden ürünler sekmesine geliyoruz.

rüneklemeı

Ardından sağ üst tarafta bulunan yeni ürün ekle butonuna basıyoruz.

ekleı

Adım 2-

Resimde de görüldüğü gibi ürün ekleme penceresi açılıyor. Eğer ürün penceresi açılmazsa Hesabım > Satıcı Panosu sekmesine gidin.İlk olarak ürünün adını girin. Daha sonra ürününüzün resmini çekip yükleyin veya o ürünün elinizde hazır olan resmini yükleyin. Kategori seç bölümüne geldiğinizde doğru kategoriyi seçin. Eğer aradığınız kategori yoksa “Tüm Ürünler” kategorisini seçin. Biz onaylamadan önce ürünlerinizin kategori ve etiket kısımlarını düzenliyoruz ve ekliyoruz.

rün ekleme sayfası

Fiyat kısmında ise ürününüzü indirimli satmak istiyorsanız fiyat kısmına normal fiyatını sonra indirimli fiyatını girebilirsiniz. İndirim yapmadığınız durumlarda indirimli fiyat kısmını boş bırakın. Etiketler bölümünde birden fazla etiket girebilirsiniz. Eğer uygun bir etiketi bulamazsanız boş bırakın. Ürün onaylanmadan önce bizim tarafımızdan yeni etiketler eklenerek ürünüz için doğru etiket girişi sağlanacaktır .

Son olarak ürün hakkında kısa bir açıklama girmelisiniz. Bu kısmı doldurmanızı tavsiye ediyoruz.

Not: Uzun metinler girmeyiniz!

Ürününüzün ana bilgilerini girdiğinize göre ürünü oluştur butonuna tıklayın. Bu kısımdan sonra daha fazla ayrıntı girebileceğiniz bir bölüm karşınıza gelecektir isterseniz doldurabilirsiniz yada direkt olarak geçebilirsiniz.

Ürünler 24 saat içinde onaylanmaktadır.

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

0

Yukarı

X