Kaz Yağı Ve Faydaları

Tamamen doğal yöntemlerle üretilen kaz yağı hava geçirmeyen kavanozlarda satışa çıkarılmaktadır. Dengeli ve sağlıklı beslenenlerin tükettiği bu yağlar %20’ye varan indirim oranlarıyla alıcılara sunuluyor. Sipariş edilen ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Kaz Yağı ve Kullanımı

Bundan 10 yıl önce daha çok Trakya’da tüketilen kaz yağı artık Türkiye’nin tüm illerinde tüketiliyor. Ağrı kesici özelliği de bulunan bu özel yağlar, ağrıyan eklem ve kemiklerin üstüne sürülüp bir bezle sarılabilir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen bu özel yağlar romatizma ağrılarına da iyi geliyor.

Kaz Yağı ve Sağlığa Faydaları

En sağlıklı hayvansal yağlardan biri olan kaz yağı diyet yapanların bir numaralı tercihidir. 1 gramında sadece 9 Kcal Kalori bulunduğu için hem hızlı hem de sağlıklı bir şekilde kilo verilmesini sağlar. Kazdan elde edilen yağlar, beslenme uzmanlarının listelerinde yer almaktadır. E ve K vitamini bakımından zengindir ve başta et yemekleri olmak üzere birçok yemekte kullanılabilir.

Öksürüğü kesen ve enerji veren kaz yağlarının psikolojik etkileri de mevcuttur. Düzenli aralıklarla tüketildiği takdirde stres ve kaygıyı azaltır.

Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bir müşteri yorumu yazın

Şunun için ilk deneyim paylaşan ol “Kaz Yağı”

0

Yukarı

X