Organik Ve Taze Kars Kaşarı

Benzersiz lezzetiyle diğer kaşar türlerinden ayrılan taze Kars kaşarı indirimli fiyatlarıyla satışa çıkarılıyor. Sepete eklenerek anında sipariş edilebilen ürünler Türkiye’nin her şehrine sadece 2 gün içerisinde gönderilmektedir.

Taze Kars Kaşarı ve Özellikleri

Organik yoğurt ve süt ile hazırlanan taze Kars kaşarı hiçbir katkı maddesi içermez. Kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan bu ürünler protein ve kalsiyum açısından oldukça zengindir. Kiloyla satılan taze kaşarlarda yüzde on ile on beş arasında değişen indirim fırsatları da mevcut.

Taze Kars Kaşarı ve Faydaları

Kalsiyum deposu olarak tanımlanan Kars kaşarı çocukların kemik gelişimine faydalıdır. Kahvaltıda tüketildiği takdirde güne çok daha enerjik başlanmasını sağlar. Demir ve A vitamini bakımından da zengin olan Kars kaşarı, bağışıklık sistemini güçlendirir. Grip ve nezle gibi kış hastalıklarına karşı vücut direncini arttırır. Sadece kahvaltılarda değil öğün aralarında da yenen taze Kars kaşarı tokluk hissi verdiği için de tercih ediliyor. .

Bu yöresel lezzet, gastrit ve ülser gibi mide rahatsızlıklarına da iyi geliyor. Hem lezzetli hem sağlıklı Kars kaşarları uygun fiyat garantisiyle alıcılara sunulmaktadır.

Ağırlık1 kg
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bir müşteri yorumu yazın

Şunun için ilk deneyim paylaşan ol “Taze Kars Kaşarı”

0

Yukarı

X